Odontologijos namai Balta lapė

Odontologijos namai Balta lapė

About Odontologijos namai Balta lapė

+370 605 11511Call
labas@baltalape.lt

Monday
7:00 AM - 5:00 PM
Tuesday
7:00 AM - 5:00 PM
Wednesday
7:00 AM - 5:00 PM
Thursday
7:00 AM - 5:00 PM
Friday
7:00 AM - 5:00 PM
Saturday
Closed
Sunday
Closed

Odontologijos namai „Balta lapė“ tai naujai duris atvėrusi odontologijos klinika Vilniaus centre. Odontologijos namuose subūrėme stiprių, pacientų tarpe gerą vardą užsitarnavusių gydytojų komandą. Čia dirba visų sričių specialistai, kurie pagelbės jei Jums, Jūsų vaikui skauda, netekote vieno ar norite pagražinti vieną ar visus dantis.

Teikiame visas odontologijos paslaugas, tačiau dirbantys gydytojai turi didžiausią patirtį atkūriamojoje (dantų implantacija ir protezavimas) ir estetinėje (funkcinis, estetinis plombavimas) odontologijoje. Tam tikslui partneriais pasirinkome mūsų akimis profesionaliausias, skaitmeninėmis technologijomis dirbančias dantų technikų laboratorijas.

Baltos lapės klinikoje įrengėme tiek dentalinį, tiek panoraminį rentgeno aparatus, todėl reikiamus tyrimus galime atlikti čia pat. Pacientus konsultuodami naudojame intraoralinę kamerą, taip pacientui galime suteikti pilnavertę konsultaciją, parodyti visus pažeidimus, kuriuos reikėtų sugydyti ir paruošti konkretų gydymo planą.

Kokybiškas gydymas mums yra ne tik žodžiai, todėl sau ir pacientams įsipareigojame visuomet būti nuoširdūs, sąžiningi ir skaidrūs.

Services

Skip services
Specialisto konsultacija
€39.00
Konsultacija kabinete
€29.00
Gydantis klinikoje mokestis netaikomas
Go to top of services

Our work

Book with service provider

Find us near you